Postele s prístelkou

Posteľ s prístelkou

Postele s prístelkou ponúkajú viac plochy na spanie a sú prakticky skryté. Sú vhodné do malých interiérov, hosťovských a detských izieb. Ocenia ich najmä deti a študenti. Pristelka je užitočná, keď očakávate návštevu.

Vrátane úložného priestoru

Vďaka prístelke nemusíte strácať úložný priestor. K dispozícii sú varianty bez úložného priestoru a s úložným priestorom. Posteľ je navrhnutá rôznymi spôsobmi. Najčastejšie ide o výsuvné druhé lôžko, ale lôžko sa dá rozložiť mnohými spôsobmi, záleží na vynaliezavosti výrobcu.

Pohodlný matrac

Multifunkčné postele s prístelkou dnes ponúkajú plnohodnotné zdravé ležanie. Matrac je pohodlný, kvalitný a príjemný na spanie. Úložný priestor na posteľnú bielizeň, hračky a iné predmety je príjemným a vítaným bonusom.

Buď pripravený

S prístelkou budete vždy pripravení na ďalšie spiace osoby. Spanie na dvore sa hodí v každej domácnosti. Nenechajte svojich hostí spať na podlahe! Kvalitná rozkladacia posteľ s prístelkou je vhodná aj na každodenné spanie. Máte viac detí a malú izbu? Okrem poschodovej postele môžete problém so spaním vyriešiť aj pomocou prístelky.

Takisto pre väčšie miestnosti

Až v veľkej detskej izbe sa nájde miesto a využitie pre posteľ s prístelkou. Deti milujú možnosť širokej postele. Môžu prespávať so svojimi kamarátmi, zväčšiť si priestor na hranie a perfektne sa zabaviť. Rozhodne teda nejde len o postele do malých bytov.

Poschodová posteľ do detskej izby Maty s úložným priestorom

Detská poschodová posteľ Maty je určená pre tých, ktorí pre svoje deti hľadajú funkčnosť, moderný dizajn a kvalitu. Jej stabilná konštrukcia, zaoblené hrany a zábrana na hornom lôžku zaručujú bezpečnosť a pohodlie dieťaťa. Posteľ ponúka priestor na spanie až pre 3 deti a tiež množstvo úložných priestorov, ktoré sú v detskej izbe nevyhnutné. Úložný priestor sa ukrýva v spodnej výsuvnej časti a tiež v schodíkoch, ktoré vedú k hornej časti postele.

Cena v čase recenzie: 1 478,98 €

Moderná praktická rozkladacia posteľ až na 3 lôžka z masívneho dreva

Posteľ Trula v bielej farbe je efektným kúskom do malého bytu, hosťovskej, detskej alebo študentskej izby. S touto nenápadnou posteľou ľahko vytvoríte miesto pre 1 až 3 spiace osoby. V zloženom stave zaberá posteľ veľmi málo miesta, ale stačí odklopiť hornú časť a vznikne skrytá manželská posteľ (vhodná pre 2 matrace 90×200 cm).

Cena v čase recenzie: 349 €

Drevená rozkladacia pohovka Duette pre menšie priestory

Potýkate sa s nedostatkom miesta vo svojom byte? Stále si lámete hlavu nad tým, ako efektívne využívať každý meter? Potom sa vám bude páčiť táto drevená Rozkladacia pohovka Duette, ktorá je ideálna do menších bytov, študentských, hosťovských alebo detských izieb a všade tam, kde potrebujete prepojiť spálňu a obývaciu časť

Cena v čase recenzie: 759,54 €

Maxi posteľ s výsuvným lôžkom vo farbe dub wotan/biela

Posteľ Maxi 2 v dekore dub wotan/biela upúta pozornosť svojím nadčasovým dizajnom. Posteľ s plochou na spanie 90×200 cm je vybavená priestrannou zásuvkou na posteľ, ktorá má miesto na druhý matrac. Poskytnete tak lôžko, či už pre hostí vašich detí alebo mladých ľudí, pre návštevy na jednu noc atď.

Cena v čase recenzie: 99 €

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom do detskej izby

Moderná jednolôžková posteľ s prístelkou je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami v zaujímavom farebnom prevedení jaseň / fialová. Posteľ s prístelkou je vybavená dvoma matracmi, dvoma lamelovými roštami a úložným priestorom. Rozmer horného lôžka: 80×200 cm, rozmer prístelky: 80×195 cm.

Cena v čase recenzie: 452,61 €

Vyvýšené jednolôžko s ďalším priestorom na spanie

Ak bojujete s nedostatkom miesta, obmedzeným priestorom, malým interiérom, potom sa ponúka dokonalé riešenie v podobe praktického a veľmi funkčného nábytku. Posteľ je, samozrejme, základom. V tomto prípade ide o jednolôžko s výsuvnou posteľou. Posteľ, ktorá sa zmestí všade a ešte poskytne dostatok úložného priestoru.

Cena v čase recenzie: 249 €

Drevená poschodová posteľ s prístelkou

Táto poschodová posteľ je ideálna takmer do každej domácnosti. Je vyrobená zo stabilnej drevenej konštrukcie, ktorá hravo prežije večerné šantenie vašich detí a ich hry. Okrem toho je poschodová posteľ skvelým riešením pre malé byty alebo domy, kde je potrebné čo najviac ušetriť miesto. Súčasťou postele je aj výsuvná prístelka, ktorá vám určite príde vhod, keď k vám príde návšteva.

Cena v čase recenzie: 390,5 €