Postele s baldachýnom

Romantické postele s baldachýnom

Vašej spálni môže dominovať posteľ s baldachýnom. Je vhodný pre romantikov, ale nielen pre nich. Takéto postele rozhodne nie sú zastarané, opäť prichádzajú do módy! Dajú sa pomerne ľahko zohnať a ponúka ich mnoho výrobcov. A nemusíte mať ani interiér v štýle chateau. Sú pútavé a ideálne na spanie.

Posteľ pre nespavcov a večných spáčov

Postele s baldachýnom vyzerajú skvele na zámkoch aj v moderných bytoch. Okrem jedinečného dizajnu ponúkajú aj ďalšiu výhodu: dokážu navodiť príjemnú atmosféru a pomôcť pri nespavosti. Človek má pocit, že je v takejto posteli lepšie ukrytý pred svojím okolím, viac sa uvoľní a dobre sa vyspí.

Ideálne do veľkej spálne

Tričko najviac vynikne v presvetlených spálňach s vyšším stropom, čo samozrejme neznamená, že sa nehodí nikam inam. Možno sa len nebudú tak dobre vynímať. Nebo poteší aj malé princezné a my im zaobstaráme detskú verziu rozprávkovej postele s baldachýnom.

Bezpečný pocit

Skutočnosť, že tieto postele prinášajú pocit intimity a bezpečia, im dodáva na príťažlivosti. Aj vo veľkej, svetlej miestnosti sa budete okamžite cítiť útulnejšie. Ak zatiahnete baldachýn, budete mať súkromie a baldachýn vás dokonca môže do určitej miery chrániť pred nepríjemným hmyzom počas spánku pri otvorenom okne. Odtieni aj svetelný smog v meste. Ďalšou výhodou je, že priestor okolo lôžka sa rýchlejšie zahreje, najmä počas chladných dní. Preto sú tieto postele ideálne pre zimné spánky.

Ľahká údržba

Postele s baldachýnom sa skladajú z postele, rohových stĺpikov rastúcich do výšky a baldachýnu. Látka tvorí bočné závesy a tiež “oblohu”. Mal by sa dať ľahko demontovať a umyť, aby bol čistý a bez prachu. Nájdete tu postele so strieškou za menej ako desaťtisíc korún, ale aj luxusné postele za desaťtisíce. Musíme si len vybrať, ktorý z nich je pre nás ten pravý.

Detská posteľ v univerzálnom bielom dizajne s baldachýnom

Zaobstarajte svojmu dieťaťu jeho kráľovstvo so všetkým. Krásnym, praktickým, funkčným a nevyhnutným prvkom každej detskej izby je posteľ. Tu je model detskej postele s baldachýnom. Zaujme svojím dizajnom a vyniká svojím prevedením. Vďaka neutrálnej bielej farbe je univerzálnym prvkom a hodí sa do izby pre dievča aj chlapca.

Cena v čase recenzie: 299 €

Manželská posteľ s baldachýnom z masívneho borovicového dreva

Máte radi škandinávsky štýl? Dávate prednosť kvalitnému nábytku v originálnom dizajne? Chcete niečo viac ako len klasickú posteľ? Potom si zaobstarajte tento nádherný model, ktorý sa okamžite stane dominantou vašej spálne.

Cena v čase recenzie: 1 290 €

Vonkajšia pohodlná posteľ pre 2 osoby s baldachýnom a závesmi

Vysokokvalitné ratanové lehátko pre 2 osoby je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti. Vonkajšie ležadlo je vyrobené z ratanu PE odolného voči poveternostným vplyvom a vode, takže je vhodné na celoročné používanie vonku.

Cena v čase recenzie: 494,99 €