Posteľ 100×200

Postele 100×200 cm

Posteľ s rozmermi 100 × 200 cm nepatrí medzi najbežnejšie, napriek tomu sa s ňou tiež stretávame. Poskytne dostatok miesta pre jedného spiaceho. Je o 10 cm širšia ako štandardná jednolôžková posteľ. A tých 10 cm môže znamenať veľký rozdiel.

I pre ťažkých spáčov

Posteľ s rozmermi 100 × 200 cm poskytne dostatok priestoru na spanie aj náročným používateľom. Na výber je veľa zaujímavých modelov v mnohých variantoch. Patria sem čalúnené, masívne, laminované drevotrieskové a kovové postele.

Aký dizajn?

Dnes existuje široká ponuka postelí všetkých možných rozmerov a posteľ 100 × 200 cm nie je výnimkou. Na výber je mnoho štýlov, vzorov a odtieňov. Musíme si ujasniť, či potrebujeme skladovací priestor a ako by mal byť navrhnutý. Z tohto kroku sa ďalej určí nákup.

Pre deti a dospelých

Dôležité je aj to, či je posteľ určená pre dieťa alebo dospelého. Deti ocenia nápadité, jasné farby a hravé prvky. Majú vaše deti veľkú izbu? Prečo im teda nekúpiť posteľ 100×200 cm? Sú vhodné aj do študentských izieb alebo izieb pre hostí. Koniec koncov, sú vhodné aj do spální. Spojením dvoch postelí môžete vytvoriť veľkú manželskú posteľ.

Čalúnená posteľ v elegantnom dizajne – rôzne rozmery

Chcete nielen pohodlne spať, ale aj vniesť do svojej spálne moderný štýl? Máte radi elegantný nábytok? Vyberáte si jednolôžko? Chcete si zaobstarať manželskú posteľ s jedinečným dizajnom? Potom vás tento krásny model osloví.

Cena v čase recenzie: 216,20 €

Posteľ v pôsobivom dizajne so zamatom v rôznych rozmeroch

Táto klasická posteľ sa bude vo vašej spálni krásne vynímať. Posteľ má nenápadný, ale očarujúci dizajn, ktorý vnesie do vašej spálne elegantný šarm.

Cena v čase recenzie: 263,60 €

Čalúnená posteľ z umelej kože v rôznych rozmeroch

Vyberáte si posteľ do novej spálne? Potrebujete kúpiť kvalitnú posteľ do študentskej izby, hosťovskej izby alebo garsónky? Milujete krásu kože, ale dávate prednosť humánnejšej možnosti v podobe umelej kože? Potom je pre vás táto posteľ tou správnou voľbou. Na výber je niekoľko veľkostí.

Cena v čase recenzie: 176,40 €

Posteľ z klasického masívneho dreva v rôznych rozmeroch

Posteľ z masívu Dekorhome má pevnú konštrukciu z masívneho dubového dreva, takže je stabilná a veľmi odolná. Stredová výstuha z borovicového dreva poskytuje tomuto nábytku do spálne dodatočnú stabilitu. Rozdiely v štruktúre dreva dodávajú každému rámu postele jedinečný charakter.

Cena v čase recenzie: 188,90 €

Čalúnená tmavosivá posteľ v rôznych rozmeroch s LED svetlom

Vyberáte si novú posteľ? Chcete moderný a zároveň praktický univerzálny dizajn, ktorý sa hodí ku každému štýlu zariadenia? Potrebujete jednolôžko alebo manželskú posteľ? Potom tento model správne oživí váš interiér. Dostupné v mnohých rôznych veľkostiach.

Cena v čase recenzie: 211,50 €

Moderná čiernobiela posteľ z umelej kože

Elegantná posteľ so zaoblenými líniami vytvorí v interiéri vašej spálne úžasné miesto na relaxáciu. Rám postele je vyrobený z kvalitnej ocele a MDF dosiek, čo zaručuje jej stabilitu a dlhú životnosť. Mierne vyvýšené bočnice udržujú matrac na mieste, takže sa nemôže náhodne posunúť, a tým predčasne opotrebovať.

Cena v čase recenzie: 235,40 €