Poschodová posteľ so šmykľavkou

Podlahové postele so šmykľavkou

Posteľ so šmykľavkou slúži na spanie a hranie. Ocenia ju väčšie rodiny. Máte dve alebo viac detí a malú izbu? Pravdepodobne sa nevyhnete poschodovej posteli. Deti ju však vo všeobecnosti milujú a môžu sa na nej dosýta vyblázniť. Poschodová posteľ so šmykľavkou im rozžiari oči.

Šmykľavka, ktorá splní detský sen

Šmykľavka je jedným z najatraktívnejších hracích prvkov už po celé generácie. Jeho zaradenie do detských preliezačiek je stávkou na istotu. Máte doma vo svojej izbe vlastnú šmykľavku? Sen väčšiny detí! Po rebríku alebo schodoch hore, po šmykľavke dole – ideálne riešenie pre menšie deti.

Zábavné kĺzanie dole

Detská izba by mala byť hravá, farebná a zábavná. Moderné poschodové postele pomáhajú splniť tieto požiadavky. Sú vyrobené v žiarivých farbách, sú bezpečné a dodávajú sa s prvkami na hranie. Šmykľavka býva pripevnená k hornej časti postele a umožňuje zábavné kĺzanie dole. Môže byť rovná alebo s niekoľkými zákrutami.

Multifunkčné postele

Vzorové a multifunkčné postele sú zvyčajne vybavené nielen šmykľavkou, ale aj domčekom, tunelom alebo vežou. V spodnej časti môžeme nájsť skrinky alebo stôl. Deti na nej spia a vo voľnom čase ju využívajú na hry. Moderné postele rozvíjajú predstavivosť, ale nezabúdame ani na kvalitné matrace s roštom.

Biela vyvýšená detská posteľ so šmykľavkou a domčekom

Posteľ Verdi s posuvným lôžkom. Je vyrobený z borovicového dreva bielej farby. Rebrík a šmýkačku možno podľa priestorových možností ľubovoľne namontovať na pravú alebo ľavú stranu. Priestor pod posteľou možno využiť ako bunker na hranie.

Cena v čase recenzie: 286,83 €