Poschodová posteľ pre troch

Dvojlôžka pre troch

Dvojlôžka nemusia byť len pre dvoch spáčov. Existujú postele, ktoré ponúkajú priestor aj pre troch spáčov.

Pre väčšie rodiny

Na trhu sú modely poschodových postelí, ktoré myslia na väčšie rodiny s obmedzeným obytným priestorom. Zároveň môžu “ubytovať” tri deti. Vďaka nim môžete pre svoje ratolesti vybudovať útulnú a praktickú izbu, v ktorej sa nebudú zbytočne tlačiť.

Ak máte tri deti a nie veľkú izbu, určite uvítate praktickú poschodovú posteľ pre tri deti. Niekedy sa ponúka ako poschodová posteľ s prístelkou. Je vhodný aj pre deti, ktoré majú často kamarátov na návšteve. Samozrejme, v prípade potreby môžu na takejto poschodovej posteli spať aj dospelí.

Vysúvacia spodná poschodová posteľ

Najčastejšie je poschodová posteľ pre troch navrhnutá s jedným výsuvným lôžkom pod spodnou posteľou. Je to plnohodnotná posteľ, tiež s kvalitným matracom. Ďalšou možnosťou môže byť horná jednolôžková posteľ a dolná manželská posteľ alebo naopak.

Drevo v rôznych povrchových úpravách

Obľúbeným a pevným materiálom na výrobu poschodových postelí je masívne drevo. Tento materiál je k dispozícii v prírodnom vyhotovení aj s povrchovou úpravou v rôznych odtieňoch. Deti si zamilujú veselé farby a v ponuke sú modely pre dievčatá aj chlapcov, ako aj univerzálne postele. Ďalšou odolnou možnosťou je kovová konštrukcia.

Výhody

Prístup na vrchol je možné okrem klasického rebríka vyriešiť aj pomocou bočných schodíkov. Deti sa rady spúšťajú po šmykľavke. Pri niektorých modeloch možno poschodovú posteľ rozšíriť na samostatné lôžka, keď deti vyrastú alebo sa rodina presťahuje do väčšieho domu.

Biela poschodová rozkladacia posteľ 80 x 190 cm

Pozrite sa na zázrak moderného nábytku! Biela poschodová posteľ s výsuvným lôžkom s rozmermi 80 x 190 cm je pastvou pre oči. Jej rám postele je vyrobený z najkvalitnejšieho borovicového dreva a je povrchovo upravený lakom na vodnej báze, ktorý jej dodáva eleganciu a odolnosť. Tento kus nábytku nie je len posteľ, ale stelesnenie štýlu a funkčnosti. Biela farba poschodovej postele jej dodáva nedotknutý a sofistikovaný vzhľad, ktorý doplní každý interiér.

Cena v čase recenzie: 492 €

Poschodová posteľ do detskej izby Maty s úložným priestorom

Detská poschodová posteľ Maty je určená pre tých, ktorí pre svoje deti hľadajú funkčnosť, moderný dizajn a kvalitu. Jej stabilná konštrukcia, zaoblené hrany a zábrana na hornom lôžku zaručujú bezpečnosť a pohodlie dieťaťa. Posteľ ponúka priestor na spanie až pre 3 deti a tiež množstvo úložných priestorov, ktoré sú v detskej izbe nevyhnutné. Úložný priestor sa ukrýva v spodnej výsuvnej časti a tiež v schodíkoch, ktoré vedú k hornej časti postele.

Cena v čase recenzie: 1 478,98 €

Poschodová posteľ pre 3 osoby v modernom dizajne

Potýkate sa s nedostatkom miesta? Máte radi praktické a moderné veci? Potrebujete dostatok priestoru na spanie a zároveň, aby nezaberal príliš veľa miesta? Štýlová, nadčasová a veľmi cenená poschodová posteľ. Pýši sa kvalitou spracovania, praktickosťou a materiálom.

Cena v čase recenzie: 573,60 €

Drevená poschodová posteľ pre 3 deti s úložným priestorom

Posteľ so vzorom pre princezné a princov. Táto detská posteľ sa ľahko postará o to, aby si vaša partia detí užívala pokojný spánok. Je k dispozícii v jasných aj pastelových farbách. Takže stačí len zladiť farbu s interiérom.

Cena v čase recenzie: 436,97 €

Biela poschodová posteľ BAGIRA

Je súčasťou každej detskej izby. V tomto prípade musí spĺňať aj dôležité atribúty z hľadiska bezpečnosti. Ideálne riešenie pre menšie miestnosti. Ideálna posteľ do študentskej izby. Poschodovú posteľ, ktorú možno rozložiť, oceníte z mnohých dôvodov.

Cena v čase recenzie: 469 €

Drevená poschodová posteľ s prístelkou

Táto poschodová posteľ je ideálna takmer do každej domácnosti. Je vyrobená zo stabilnej drevenej konštrukcie, ktorá hravo prežije večerné šantenie vašich detí a ich hry. Okrem toho je poschodová posteľ skvelým riešením pre malé byty alebo domy, kde je potrebné čo najviac ušetriť miesto. Súčasťou postele je aj výsuvná prístelka, ktorá vám určite príde vhod, keď k vám príde návšteva.

Cena v čase recenzie: 390,5 €

Multifunkčná poschodová posteľ pre tri deti

Podlahová rozkladacia posteľ s roštom LUINI. Je vyrobená z borovicového dreva. Prírodné farebné prevedenie je vhodné pre chlapca aj dievča. Posteľ sa dodáva s valcovanými roštami. Dodáva sa s pevným a stabilným rebríkom, ktorý možno pripevniť na pravú aj ľavú stranu postele. V prípade potreby môžete posteľ rozložiť na dve samostatné lôžka.

Cena v čase recenzie: 344,44 €