Manželská posteľ 200×200

Dvojlôžko 200×200 cm

Kráľovská posteľ ponúka obrovskú manželskú posteľ 200 × 200 cm. Takáto posteľ bude dostatočne priestranná, a ak máte veľkú spálňu, určite neváhajte a zaobstarajte si ju.

Špecifikácie širokej manželskej postele

Pre posteľ 200×200 je vhodný jeden veľký matrac, ale pokojne si vyberte dva malé. Záleží na tom, čo vám najviac vyhovuje. Veľká posteľ s pohodlným čelom sa stane vaším rajom na odpočinok. A ak si vyberiete model s úložným priestorom, získate veľa ďalšieho priestoru. Z hľadiska pohodlného prístupu je dôležité najmä to, ako sa úložný priestor otvára a z ktorej strany. Výška spacieho priestoru je dôležitá, pretože niektorí uprednostňujú vyššie lôžko, než je štandardné. Je to pohodlnejšie, a to nielen pre menej mobilných ľudí.

Aký je materiál karosérie?

V kategórii postelí so šírkou 200 × 200 nájdeme masívny, kovový, laminátový a čalúnený nábytok. Milovníci luxusu môžu staviť na koženú alebo kontinentálnu posteľ. Tradičným materiálom je masívne drevo, ktoré určite nesklame svojou robustnosťou a odolnosťou. Posteľ z kovu bude trochu nezvyčajná, ale honosná a originálna.

Posteľ pre celú rodinu

Máte malé deti? Priestranná posteľ sa určite bude hodiť, pretože máloktoré dieťa spí od útleho veku každú noc vo vlastnej posteli. A vy si užijete víkendové rána pri leňošení so všetkými členmi rodiny. Možno aj so štvornohými.

Krásnu novú posteľ si môžete zaobstarať nočné stolíky, police a skrine. Súprava nábytku ľahko zariadi vašu spálňu od podlahy nahor.

Pre vašu veľkú manželskú posteľ 200×200 cm vyberte vhodný matrac a rošt podľa vašich preferencií. K dispozícii sú aj kompletné manželské postele vrátane všetkého potrebného príslušenstva.

Nízka manželská posteľ z dubového masívu 200×200 cm

Zriaďujete si spálňu? Potrebujete si zaobstarať novú posteľ? Máte radi kvalitný nábytok z masívneho dreva? Je vám blízky retro štýl? Potom si určite zaobstarajte túto krásnu manželskú posteľ. Bude dominantou vašej spálne. Retro 2 – Postele manželská posteľ s plochou na spanie 200×200 cm ponúka dostatok priestoru a miesta na pohodlný odpočinok a kvalitný spánok. Manželská posteľ skrášli, oživí, zútulní vašu spálňu. Je vyrobená z masívneho dreva. Je z dubového dreva. Materiál je ošetrený olejom.

Cena v čase recenzie: 999 €

Čalúnená posteľ 200×200 cm s úložným priestorom

Máte radi moderný štýl? Zariaďujete si nový domov? Potrebujete alebo by ste si chceli zaobstarať novú a dostatočne priestrannú posteľ? Potom ho máte tu. Otázkou je, pre ktorú farebnú variantu sa rozhodnete? A že je z čoho vyberať.

Cena v čase recenzie: 644,55 €

Posteľ z klasického masívneho dreva v rôznych rozmeroch

Posteľ z masívu Dekorhome má pevnú konštrukciu z masívneho dubového dreva, takže je stabilná a veľmi odolná. Stredová výstuha z borovicového dreva poskytuje tomuto nábytku do spálne dodatočnú stabilitu. Rozdiely v štruktúre dreva dodávajú každému rámu postele jedinečný charakter.

Cena v čase recenzie: 188,90 €

Pohodlná priestranná čalúnená posteľ s vysokým čelom

Radi sa váľate v ležiskách? Máte radi pohodlné veci vrátane nábytku, postele nevynímajúc? Ak máte viac priestoru, potom je táto krásna priestranná posteľ určená pre vás. Úplne si vás získa. Ponúka dostatok priestoru na spanie a leňošenie. A verte mi, každý si tu nájde niečo pre seba. V akých farbách je k dispozícii? Aké sú silné stránky tohto pôsobivého prvku pre vašu spálňu?

Cena v čase recenzie: 516,44 €

Kovová posteľ v pôsobivom dizajne – rôzne rozmery

Kovová posteľ Dekorhome v čiernej farbe. Dodajte svojej spálni elegantný a klasický vzhľad s týmto kovovým rámom postele. Rám postele pozostáva z pevnej kovovej konštrukcie. Odolné lamely vám poskytnú nielen potrebnú oporu, ale sú aj mimoriadne pohodlné. Kombinácia všetkých týchto úžasných funkcií vám zaručí, že budete spať ako vo sne.

Cena v čase recenzie: 195,20 €