Detská rastúca posteľ

Postele, ktoré rastú spolu s dieťaťom

Deti rastú ako voda. Aby sme nemuseli neustále vymieňať nábytok, začnite byť inteligentní. Existujú kúsky, ktoré do určitej miery držia krok s dieťaťom. Patria sem napríklad rastúce stoly a stoličky. A tiež rastúci posteľ.

Bariéry a úspora miesta

Detská rastúca posteľ je kvalitná, funkčná, krásna a vydrží vášmu dieťaťu až do dospelosti. Spočiatku sa do nej zmestí aj dieťa, ktoré je už príliš veľké na detskú postieľku. Postieľka má zábrany, aby z nej dieťa nevypadlo, a nezaberá veľa miesta. Je ľahko umiestniteľný v spálni, ak je dieťa stále zvyknuté spať v blízkosti rodičov.

Skladací matrac s matracom

S postupom času môžeme zväčšovať veľkosť postele. Matrac a rošt sú skladacie a posteľ je vybavená takým mechanizmom, že môžeme ľahko nastaviť jej časti. Možno ho zväčšiť alebo zmenšiť podľa toho, pre aké staré dieťa ho práve používame.

Mnohé detské rastúce postele sú vybavené aj zásuvkou na odkladanie vecí. Najvhodnejším materiálom je nepochybne masívne drevo. Na výber je mnoho farieb a odtieňov.

Prechod z detskej postieľky na detskú postieľku

Najmenšia dĺžka rastúcej postele je vhodná ako plynulý prechod z detskej postieľky na klasickú posteľ. Najväčšie diely však umožňujú, aby ho mohlo používať aj väčšie dieťa alebo dokonca menší dospelý. Matrac sa potom rozloží podľa skutočnej veľkosti postele. Vhodný najmä pre deti od 3 do 18 rokov. Má zaoblené hrany a zábranu proti pádu pre najmenších.</p

Rastúca detská postieľka samozrejme nenahrádza klasickú detskú postieľku, do ktorej umiestňujeme deti od narodenia do približne 3 rokov. Je bezpečná a presne prispôsobená požiadavkám najmenších detí a ich rodičov. Keď však dieťa vyrastie a nastane čas, aby začalo spať na veľkej posteli, môžeme uvažovať o rastúcej.

Rastúca ružová postieľka Good Night z masívneho dreva

Kupujete nábytok do detskej izby? Rozhodujete sa pre detskú postieľku? Dávate prednosť praktickému variantu? Chcete postieľku, ktorá jednoducho porastie s vaším dieťaťom? Záleží vám na detailoch? Je to postieľka pre dievčatko? Potom to môže byť len ružová, a to v tomto dizajne. Postieľka Good Night v ružovej farbe skrášli izbu vášho bábätka. A predovšetkým poskytne vášmu dieťatku pohodlný spánok. Postieľka je vyrobená z kvalitného, pevného, odolného a netoxického materiálu.

Cena v čase recenzie: 412 €

SMART drevená detská posteľ so stolíkom a skrinkami

Zriaďujete detskú izbu? Chcete viac ako len kvalitnú detskú posteľ? Vyberte si tento model vybavený stolom, skrinkami a praktickými policami. Moderný nábytok vhodný aj do malých priestorov.

Cena v čase recenzie: 567,18 €