Detská postieľka so sťahovacou bočnicou

Odnímateľné bočnice na postieľke

Najobľúbenejšie modely ležničiek pre najmenšie deti sú tie s výsuvnou bočnicou a nastaviteľným roštom. Sú praktické, keď dieťa rastie, a šetria chrbát rodičom.

Ľahší prístup k dieťaťu

Sťahovacia bočnica uľahčuje prístup k bábätku. Ocenia ju najmä mamičky menšieho vzrastu, tie, ktoré si šetria chrbát, alebo ženy, ktoré sú opäť tehotné. Keď je matrac v najnižšej polohe, nemusí byť ľahké alebo pohodlné dosiahnuť na dieťa zhora. Ďalšou možnosťou sú odnímateľné oddiely.

Pohodlnejší spánok

Odnímateľné bočnice môžu uľahčiť aj nočné dojčenie. Umiestnením postieľky vedľa postele máme k dieťaťu pohodlný prístup a zároveň si zachováva svoj vlastný priestor na spanie.

Drevo a iné možnosti

Drevené postieľky z odolného dreva s priečkami sú tradičnou možnosťou, ktorej popularita pretrváva dodnes. Okrem masívneho dreva sa používajú MDF dosky alebo laminované drevotrieskové dosky. Detskú postieľku so sťahovacími bočnicami však možno nájsť aj medzi inými typmi detských postieľok. Existujú napríklad kovové postieľky.

Dôležitá je kvalita materiálu, jeho bezpečnosť, bezpečnosť postieľky a jednoduchá manipulácia. Nielen s postieľkou ako celkom, ale aj so sťahovacími bočnicami.

Rastúca ružová postieľka Good Night z masívneho dreva

Kupujete nábytok do detskej izby? Rozhodujete sa pre detskú postieľku? Dávate prednosť praktickému variantu? Chcete postieľku, ktorá jednoducho porastie s vaším dieťaťom? Záleží vám na detailoch? Je to postieľka pre dievčatko? Potom to môže byť len ružová, a to v tomto dizajne. Postieľka Good Night v ružovej farbe skrášli izbu vášho bábätka. A predovšetkým poskytne vášmu dieťatku pohodlný spánok. Postieľka je vyrobená z kvalitného, pevného, odolného a netoxického materiálu.

Cena v čase recenzie: 412 €

Praktická detská postieľka v modernej neutrálnej farbe

Plánujete zariadiť detskú izbu? Čakáte svoje prvé dieťa? Chcete potešiť svoju rodinu a zaobstarať praktický darček pre svoje vnúča v podobe detskej postieľky? Tu je krásny, funkčný a moderný kúsok. Výhodou je neutrálna farebná schéma, takže máte zaručený úspech. Nie je potrebné vopred vedieť pohlavie dieťaťa.

Cena v čase recenzie: 295,4 €