Detská posteľ auto

Detské lôžko auto

Chce vaše dieťa originálnu posteľ? Dajte mu ju. Chlapcov, ale aj niektoré dievčatá, poteší detská posteľ auto.

Posteľ pre malých nezbedníkov

Detská posteľ s autíčkom je právom jednou z najobľúbenejších detských postelí. Rám sa skladá z dosiek, ktoré sú tvarované a farebne prispôsobené vzhľadu autíčka. Vo vnútri sa nachádza klasický rošt na matrace.

Detská posteľ v tvare auta naučí vaše dieťa spať samostatne a zároveň poskytne ideálny priestor na spanie aj hranie. Rozvíja predstavivosť a dopĺňa miestnosť svojím hravým vzhľadom. Aj to najzlostnejšie dieťa si do tejto postele večer rado ľahne.

Mnoho variantov lôžok do auta

Na výber sú hasičské, automobilové, policajné, džíp, športové auto, londýnsky doubledecker, autá z rozprávok, ako napríklad Blesk McQueen, formula, ružové auto pre princezné, kreslené auto, traktor a ďalšie.

Pre chlapcov a dievčatá

Väčšina postelí do auta sa dodáva vrátane matraca a roštu. Dodávajú sa v rôznych farbách, ktoré sa hodia do všetkých detských izieb. Stanú sa účelným a dizajnovým doplnkom, ktorý deti poteší. Vytvoria izbu snov pre chlapcov a dievčatá. Uistite sa, že sú bezpečné, stabilné a kvalitné. Postieľky nemajú ostré hrany a sú ošetrené vhodnými farbami. Sú vyrobené z masívneho dreva alebo z dosiek MDF.

Detská posteľ s farebnou potlačou RACER

Ak máte doma malého milovníka rýchlych strojov a zároveň zvažujete, akou posteľou vybaviť jeho detskú izbu, potom zamerajte svoj pohľad na tento kus nábytku. Posteľ, ktorá je krásna a zároveň praktická, určite urobí vášmu dieťaťu radosť. Univerzálnu a nadčasovú bielu farbu dopĺňa farebná potlač s motívom pretekárskeho auta a motorky, pričom zaujímavý dizajn má aj čelo postele a podnožka.

Cena v čase recenzie: 127,16 €

Posteľ pre chlapcov Spiderman 160×80 cm so zábranou

Zakladáte pre svojho syna škôlku? Chcete svojmu dieťaťu alebo vnukovi kúpiť posteľ so zaujímavým dizajnom? Potom verte, že kúpou tejto postele máte záruku úspechu. Dosiahnete tak, že vaše dieťa pôjde do postele dobrovoľne. Možno budete musieť dieťa z postele vôbec dostať.

Cena v čase recenzie: 146,45 €

Kvalitná detská posteľ s matracom v zelenej farbe a tvaru traktora

Detská posteľ Traktor zelená je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky, vďaka ktorej je posteľ stabilná. Hrany dosiek sú ošetrené ABS hranou, ktorá poskytuje vysokú ochranu proti poškodeniu. Pri výrobe boli použité ekologické farby na báze vody, ktoré sú bezpečné a odolné voči poškodeniu.

Cena v čase recenzie: 167,39 €

Detská posteľ biele pretekárske auto Speedy so svetlami a zvukmi

Táto posteľ v tvare naozaj rýchleho auta je snom mnohých malých pretekárov. Nie je to však len tak hocijaká posteľ. Tento je premyslený do posledného detailu. Vďaka zabudovaným svetlám LED a zvukovým efektom s napájaním adaptérom získajú pretekári skutočnú ilúziu skutočného športového auta. Len pozor, hrozí riziko žiarlivosti zo strany otca.

Cena v čase recenzie: 688,47 €

Detská posteľ Cars s farebnou potlačou

Detská posteľ Racer s farebnou potlačou áut je snom každého malého chlapca. Použité tlačiarenské farby sú ekologické a zabezpečené laminátovým profilom, ktorý zabraňuje vyblednutiu a opotrebovaniu farieb.

Cena v čase recenzie: 114,9 €

Detská posteľ pretekárske auto

Detská posteľ je vyrobená z laminovanej dosky, okraje postele sú obložené mäkkým PVC. Posteľ je dodávaná s matracom.

Cena v čase recenzie: 114,98 €