Detská posteľ 180×80

Posteľ pre deti a študentov 180×80 cm

Kvalitná detská posteľ 180×80 cm bude sprevádzať vaše dieťatko počas celého detstva. Je dostatočne dlhá a široká, aby poskytla priestor na spanie a hranie.

Rôzne požiadavky na lôžko

Postele mnohých foriem sú k dispozícii práve v týchto obľúbených rozmeroch. Je len na vás, či svojmu potomkovi zaobstaráte jednolôžko, posteľ s úložným priestorom, poschodovú posteľ, posteľ s prístelkou alebo posteľ s rozprávkovými motívmi.

Masívne a zaoblené hrany

Najobľúbenejšie detské postele sú vyrobené z masívneho dreva a ošetrené netoxickými farbami alebo lakmi. Samozrejmosťou je absencia ostrých hrán. Posteľ je vždy doplnená kvalitným matracom a dobre zvolenou podložkou. Ten podporí zdravý spánok a správny vývoj dieťaťa.

Mnoho foriem detských postelí

Posteľ pre dieťa, tínedžera alebo študenta môže mať mnoho podôb. Dôležité je nielen pohlavie dieťaťa, ale aj jeho povaha a záujmy. Pre dievčatká vyberáme iné postele, pre chlapcov iné. Je dobré, ak posteľ rešpektuje meniace sa požiadavky rastúceho dieťaťa a vydrží roky.

Biela detská posteľ Classic so zábranou a zaoblenými okrajmi

Ideálna posteľ do detskej izby v neutrálnej farbe a spĺňajúca všetky bezpečnostné prvky. Krásna posteľ so zábranou, roštom a oceňovaným úložným priestorom je vhodná do každej detskej izby.

Cena v čase recenzie: 178,33 €

Detská posteľ v neutrálnej farbe so zábranou

Žiadna detská izba sa nezaobíde bez kvalitnej postele. Výber detskej postele nie je jednoduchý. Ide o typ nábytku, ktorý musí spĺňať príslušné parametre a zároveň zapôsobiť. Ak chcete posteľ, ktorá spĺňa všetky kritériá a upúta pozornosť nielen detí, ale aj rodičov, potom je tu krásny model v škandinávskom štýle.

Cena v čase recenzie: 209,23 €

Biela detská poschodová posteľ z borovicového dreva

Potýkate sa s nedostatkom miesta v detskej izbe? Alebo ste rodič, ktorý jednoducho uprednostňuje efektívny nábytok do detskej izby? Poschodové postele sú stávkou na istotu a zárukou maximálnej spokojnosti. Môžete sa na ne spoľahnúť. Stále je po nich veľký dopyt. Kúpte svojim deťom poschodovú posteľ. Oceníte ju nielen prakticky.

Cena v čase recenzie: 289,86 €

Detská posteľ s farebnou potlačou RACER

Ak máte doma malého milovníka rýchlych strojov a zároveň zvažujete, akou posteľou vybaviť jeho detskú izbu, potom zamerajte svoj pohľad na tento kus nábytku. Posteľ, ktorá je krásna a zároveň praktická, určite urobí vášmu dieťaťu radosť. Univerzálnu a nadčasovú bielu farbu dopĺňa farebná potlač s motívom pretekárskeho auta a motorky, pričom zaujímavý dizajn má aj čelo postele a podnožka.

Cena v čase recenzie: 127,16 €

Lacná drevená detská posteľ 80 x 180 cm

Detská posteľ DP 018.
Základné vlastnosti

Nosnosť: 110 kg

Cena v čase recenzie: 88,16 €

Detská posteľ Cars s farebnou potlačou

Detská posteľ Racer s farebnou potlačou áut je snom každého malého chlapca. Použité tlačiarenské farby sú ekologické a zabezpečené laminátovým profilom, ktorý zabraňuje vyblednutiu a opotrebovaniu farieb.

Cena v čase recenzie: 114,9 €

Drevená poschodová posteľ s prístelkou

Táto poschodová posteľ je ideálna takmer do každej domácnosti. Je vyrobená zo stabilnej drevenej konštrukcie, ktorá hravo prežije večerné šantenie vašich detí a ich hry. Okrem toho je poschodová posteľ skvelým riešením pre malé byty alebo domy, kde je potrebné čo najviac ušetriť miesto. Súčasťou postele je aj výsuvná prístelka, ktorá vám určite príde vhod, keď k vám príde návšteva.

Cena v čase recenzie: 390,5 €