Posteľ domček

Posteľ domček je snom mnohých detí. Prečo si ho nesplniť? Poskytne vám miesto na spanie, zázemie na hranie a priestor na rozvoj fantázie. Každé dieťa potrebuje útulné útočisko a posteľ v podobe domčeka na hranie pre chlapcov alebo dievčatá to splní. Cez deň budú divoko pobehovať po dome a v noci pokojne spať.

Kvalita a pohodlie

To, že posteľ má tvar domčeka, neznamená, že nemôže byť kvalitná, s poctivým roštom a matracom najvyššej kvality. Deti potrebujú dobrú oporu pre svoj chrbát a vývoj pohybového aparátu. Detskú posteľ s vhodným matracom si môžete zaobstarať online aj v kamenných obchodoch. Matrac je zvyčajne súčasťou balenia alebo sa dá kúpiť samostatne.

Kráľovský honorár za deň a noc

Domáca posteľ sa stane kráľovstvom, ktoré budú deti používať vo dne v noci. Jej podoba môže byť rôzna. Rozmery vyberáme podľa veku dieťaťa, nie je však rozumné zaobstarať si príliš malú posteľ. Dieťa z toho rýchlo vyrastie. Existuje mnoho typov, farieb a dizajnov týchto postelí. Niektoré sú univerzálne, iné sú určené výhradne pre chlapcov alebo dievčatá.

Saďte na drevo

Materiálom, z ktorého sa vyrábajú postele do domu, je najčastejšie masívne drevo. O niečo lacnejšou možnosťou je laminovaná drevotrieska. Z hľadiska robustnosti a odolnosti sa však odporúča staviť na poctivé drevo. Vydrží roky a dá sa pomerne ľahko opraviť. Farba musí byť neškodná a šetrná k životnému prostrediu, čo je už štandardom pre detský nábytok.

Detská posteľ v univerzálnom bielom dizajne s baldachýnom

Zaobstarajte svojmu dieťaťu jeho kráľovstvo so všetkým. Krásnym, praktickým, funkčným a nevyhnutným prvkom každej detskej izby je posteľ. Tu je model detskej postele s baldachýnom. Zaujme svojím dizajnom a vyniká svojím prevedením. Vďaka neutrálnej bielej farbe je univerzálnym prvkom a hodí sa do izby pre dievča aj chlapca.

Cena v čase recenzie: 299 €

Sivá posteľ Montessori GROSI

Baví vás Montessori vzdelávanie? Vediete svoje dieťa k samostatnosti a podporujete jeho prirodzený vývoj a objavovanie okolitého sveta? Potom vás určite zaujme táto dokonalá detská posteľ GROSI, ktorá bola vyvinutá tak, aby v deťoch prebúdzala fantáziu, kreativitu a, samozrejme, povedomie o tom, kde odpočívajú a spia.

Cena v čase recenzie: 151,90 €

Biela vyvýšená detská posteľ so šmykľavkou a domčekom

Posteľ Verdi s posuvným lôžkom. Je vyrobený z borovicového dreva bielej farby. Rebrík a šmýkačku možno podľa priestorových možností ľubovoľne namontovať na pravú alebo ľavú stranu. Priestor pod posteľou možno využiť ako bunker na hranie.

Cena v čase recenzie: 286,83 €

Luxusná detská posteľ v tvare domčeka na strome

Vyberáte posteľ do detskej izby? Chcete svojmu vnúčaťu zaobstarať naozaj krásny a praktický darček, ktorý poteší aj rodičov? Či už hľadáte posteľ pre jedno alebo dve deti, môžete sa spoľahnúť, že s touto posteľou uspejete. Posteľ, ktorú si vaše dieťa zamiluje. Bude v nej spať sama.

Cena v čase recenzie: 1 361 €

Posteľový domček pre staršie deti

Táto krásna posteľ ponúka veľmi originálne miesto na spanie. Posteľ je od belgického výrobcu, ktorý dodáva nábytok z najkvalitnejších materiálov a plne rešpektuje normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Cena v čase recenzie: 463,67 €

Biela detská postieľka Montessori

Prekvapte svoje deti dizajnovou posteľou IMPRES v podobe domčeka Montessori, ktorá je v súčasnosti módnym hitom. Stane sa ich rajom na spanie, ale aj na hranie. Konštrukcia postele je vyrobená z borovicového dreva a MDF v bielej farbe. Dodáva sa spolu s rolovacím roštom z preglejky.

Cena v čase recenzie: 190,20 €

Detská posteľ pre dievčatko s PC stolíkom a domčekom na hranie

Posteľ so zvýšeným lôžkom, ktorej súčasťou je PC stôl s policou, je úsporným riešením do detskej izby. Súčasťou postele je rolovací rošt z preglejky.

Posteľ je vyrobená z borovicového dreva v prírodnej farbe, ktoré sa vyznačuje vysokou kvalitou, je ľahké, mäkké a pružné. Ružová záclona je vyrobená z kvalitnej bavlny.

Cena v čase recenzie: 276,10 €

Detská vyvýšená posteľ z bielej borovice

Detská vyvýšená posteľ, ktorá je vyrobená z odolného a ľahko udržiavateľného materiálu. Súčasťou je aj praktický rebrík. K posteli je možné dokúpiť šmýkačku, vežu, záves a ďalšie doplnky v niekoľkých farebných variantoch. Posteľ sa dodáva s matracom a roštom.

Cena v čase recenzie: 139,00 €