Multifunkčná posteľ

Multifunkčná posteľ

Multifunkčné postele sú hitom. Šetria miesto, sú praktické a poskytujú niekoľko funkcií v jednom. Zapôsobia svojou originalitou a nápaditým vzhľadom. Na výber sú modely vhodné pre deti aj dospelých.

Dostatok miesta?

Dômyselné multifunkčné postele pomôžu vyriešiť problém s nedostatkom miesta. Zvyčajne sa skladajú z postele, stola a úložného priestoru. Ich forma môže byť naozaj rozmanitá.

Multifunkčné postele pre deti

Pre malé deti sú k dispozícii multifunkčné postele pre chlapcov a dievčatá a dokonca existujú aj univerzálne postele v neutrálnych farbách. Ponúkajú nielen plochu na spanie, ale aj priestor na hranie a učenie. Dôležité sú skrinky, skrinky alebo zásuvky na odkladanie vecí. Keďže je to nábytok pre deti, nemá nebezpečné ostré hrany, je ošetrený neškodnými výrobkami a hýri farbami. Rôzne odtiene a zaujímavé motívy určite potešia deti. Súčasťou postele s vyvýšeným lôžkom je niekedy aj šmykľavka alebo domček na hranie.

Nábytok do stiesnených priestorov

Multifunkčnú posteľ môžu potrebovať aj dospelí a dokonale ju využiť. Je vhodný napríklad do štúdia alebo do viacčlennej domácnosti. Tu sme pri výbere farieb skromnejší a vyberáme si elegantnejší nábytok. Posteľ so zvýšeným lôžkom, pod ktorou je dostatok priestoru na skrinky, pohovku alebo písací kútik, zaujme svojou praktickosťou a atraktívnym vzhľadom.

Multifunkčné postele sú k dispozícii z masívneho dreva aj laminátu. Pri kúpe musíme sledovať, či sú matrac a rošt súčasťou balenia, alebo ich musíme kúpiť samostatne.

Čiernobiela multifunkčná poschodová posteľ so šatníkovou skriňou a PC stolíkom

Posteľ so šatníkovou skriňou a písacím stolom v modernej farbe. Posteľ je univerzálna = rebrík možno namontovať na ľavú alebo pravú stranu.

Cena v čase recenzie: 659,39 €

Vyvýšené jednolôžko s ďalším priestorom na spanie

Ak bojujete s nedostatkom miesta, obmedzeným priestorom, malým interiérom, potom sa ponúka dokonalé riešenie v podobe praktického a veľmi funkčného nábytku. Posteľ je, samozrejme, základom. V tomto prípade ide o jednolôžko s výsuvnou posteľou. Posteľ, ktorá sa zmestí všade a ešte poskytne dostatok úložného priestoru.

Cena v čase recenzie: 249 €

Multifunkčná drevená poschodová posteľ do malého interiéru

Multifunkčná poschodová posteľ Antresola je praktickým riešením pre malé interiéry. Výhodou postele je priestor na spanie a zároveň dostatok úložného priestoru bez toho, aby zaberala veľa miesta. Posteľ je vyrobená z kvalitného 16 mm hrubého laminátu, ide o certifikovaný model, ktorý spĺňa všetky parametre pre bezpečné používanie. Poschodová posteľ je na výber v niekoľkých moderných dizajnoch a farebných kombináciách, vďaka čomu je vhodná do chlapčenských aj dievčenských izieb, a navyše je jednoduchým riešením potreby všetkých dôležitých častí detskej izby.

Cena v čase recenzie: 553,14 €

Čalúnená posteľ boxspring v elegantnom dizajne

Čalúnená boxspringová posteľ Marry 140×200 cm s úložným priestorom je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné proti oderu. Sú vyplnené vysokokvalitnou penou a odolnými pružinami Bonell pre dlhú životnosť. Matrac je 20 cm vysoký a ľahko sa umýva.

Cena v čase recenzie: 742,87 €

Multifunkčná perleťovo biela posteľ 140 x 200 cm

Táto posteľ ponúka okrem pohodlného spánku aj praktické riešenie problému s nedostatkom úložného priestoru. Pod posteľou sa nachádzajú tri zásuvky s kovovými priečinkami, do ktorých možno ľahko uložiť všetky druhy vecí od posteľnej bielizne až po prikrývky, vankúše a pyžamá. Voľné výklenky môžete zaplniť knihami, časopismi a všetkým, čo vás v danom okamihu napadne. Predstavivosti sa medze nekladú, takže sa s priestorom môžete hrať podľa svojich predstáv, a to tak v praktickom, ako aj estetickom zmysle.

Cena v čase recenzie: 191,19 €

Lacná multifunkčná posteľ 140×200

Hľadáte posteľ za skvelú cenu? Potom už nemusíte hľadať ďalej a pozrite si zblízka túto multifunkčnú posteľ Michigan vo farbe svetlý buk. Je ideálny do každej už zariadenej alebo ešte len zariaďovanej domácnosti, pretože ľahko zapadne do jej univerzálneho interiéru.

Cena v čase recenzie: 111,07 €

Manželská posteľ v dekore orecha so zabudovaným portom USB

Máte dilemu, či si kúpiť posteľ? Má vaša súčasná posteľ najlepšie roky za sebou? Zariaďujete si nový domov a musíte si vybrať posteľ? Chcete model v klasickom, nadčasovom a zároveň modernom dizajne? Potom vás zaujme posteľ s portom USB, ktorá váš interiér náležite oživí.

Cena v čase recenzie: 274,33 €

Pohodlná manželská posteľ v modro-šedom dekore s úložným priestorom

Posteľ Bali s plochou na spanie 180×200 cm. Pohodlná manželská posteľ v modro-šedej farbe. Obľúbený model obsahuje polohovateľné matrace, kvalitné matrace, úložný priestor, periny a vankúše. Posteľ má drevenú konštrukciu, poťah korpusu je z mikrovlákna, farba je modrošedá. Čelo postele v elegantne zaoblenom tvare.

Cena v čase recenzie: 725,77 €