Kovová posteľ 90×200

Kovové postele 90×200 cm

Pri drevených a čalúnených posteliach sú obľúbené aj kovové postele. Ponúkajú skvelé úžitkové vlastnosti a atraktívny vzhľad.

Minimalistický a vintage štýl

Kovová posteľ 90 × 200 cm je klasická jednolôžková posteľ, ale v netradičnom dizajne. Kov je tradičný a moderný zároveň, ponúka variabilné možnosti spracovania, robustnosť a odolnosť. Kovová jednolôžková posteľ je k dispozícii v jednoduchom, strohom vzhľade, ktorý rešpektuje minimalistický štýl súčasnosti, ale aj v obľúbenom vintage dizajne. V ponuke sú dokonca aj krásne zdobené kované postele, ktoré spálňu premenia na hradnú izbu.

Zdobené čelo postele

Posteľ s kovovou konštrukciou býva robustná a kupujeme ju tak, aby vydržala desiatky rokov. Preto nás zaujíma trvanlivosť materiálu, jeho povrchová úprava a pevnosť spojov. Posteľ s vyšším čelom vám umožní pohodlne sa oprieť napríklad večer pri čítaní knihy. Čelo postele je miestom, kde sa dizajnéri môžu najviac vyšantiť s rôznymi dekoráciami.

Ľahká údržba

K výhodám kovových postelí patrí, samozrejme, jednoduchá údržba a optimálne vetranie. Podstavec je rám, do ktorého sa vloží rošt a naň sa položí matrac. Kovové postele zvyčajne nemajú integrovaný úložný priestor a matrac dobre vetrá. Samozrejme, pod posteľ môžeme umiestniť úložné boxy.

Aká farba?

Kovové postele sú dnes vyrobené z prvotriednych materiálov s dlhou životnosťou. Kov je overený stáročiami, počas ktorých ho človek používal na najrôznejšie veci, a výroba nábytku nie je výnimkou. Konečný vzhľad postele dotvára povrchová úprava a farba, nemusíme zavrhovať ani netradičné farby. Vedú však čierna, sivá, oceľová metalíza a biela.

Lacná kovová poschodová posteľ s veľkou nosnosťou

Spálne nie sú v žiadnom prípade zastarané. Stále sú ideálnym riešením pre menšie detské izby a izby pre hostí. Môžu ich využiť aj babičky, ktoré majú často na dovolenke vnúčatá a môžu vám na chate urobiť skvelú službu. Nech už uvažujete o poschodovej posteli z akéhokoľvek dôvodu, vedzte, že táto kovová poschodová posteľ Paris ponúka oveľa viac v príjemnom dizajne.

Cena v čase recenzie: 235,50 €

Kovová posteľ s masívnymi dubovými nohami

Elegantná kovová posteľ ELBA s prvkami z masívneho dubového dreva. Posteľ je k dispozícii v niekoľkých rozmeroch, v mnohých farbách dreva a tiež v niekoľkých povrchových úpravách kovaných prvkov. Skombinujte si izbu z elegantných prvkov celej kolekcie Elba. Svoju izbu môžete doladiť napríklad aj polopriečkami.

Cena v čase recenzie: 750,39 €

Skladacie poschodové postele 2v1 90 x 200 cm

Poschodové postele sú bezpochyby veľmi praktickou vecou. Hodia sa do menších detských izieb a majú veľkorysý priestor na hru vašich ratolestí alebo iné aktivity. Skvelým riešením s otvorenými možnosťami do budúcnosti je táto moderná poschodová posteľ Myra. Jej jedinečná konštrukcia spočíva v tom, že je skladacia, takže sa dá použiť ako poschodová posteľ alebo dve samostatné postele, čo oceníte, keď sa presťahujete do väčšieho bytu alebo si ju vaše dieťa vezme so sebou do svojho prvého bytu.

Cena v čase recenzie: 168,54 €

Jednolôžko 90×200 cm v dekore čerešňa

Posteľ Keňa v dekore čerešňa je vyrobená z kvalitného materiálu. Kombinácia kovu a dreva vytvára pôvab elegantného a nadčasového štýlu. Posteľ meria 90×200 cm a obsahuje matrac.

Cena v čase recenzie: 199,2 €