Kovová poschodová posteľ

Kovové poschoďovky

Konštrukcia poschodovej postele môže byť aj kovová. A poschodová posteľ nie je len klasicky vyzerajúca poschodová posteľ. Táto kategória zahŕňa aj dômyselne navrhnuté multifunkčné postele pre deti a dospelých.

Využitie priestoru na maximum

Hlavnou funkciou poschodovej postele je čo najlepšie využiť dostupný priestor. Predstavuje ekonomickú možnosť pre menšie izby. Poschodová posteľ má svoje miesto aj v hosťovskej izbe alebo malej spálni.

K okrem klasických dvoch lôžok nad sebou to môže vyzerať aj inak. Napríklad ako vyvýšená posteľ s písacím stolom, šatníkom alebo hracím kútom pod ňou. Nájdeme aj moderné a elegantné riešenia, kde sú postele umiestnené nad sebou, napríklad perpendikulárne. Posteľ vytvára veľkolepý priestor na hranie a ukladanie vecí. Poschodové postele nemusia byť len dve, ale aj tri alebo viac.

Čitateľnosť a bezpečnosť

Posteľ by mala byť bulvárna a túto požiadavku spĺňa kovová konštrukcia. Samozrejme, dôležité sú aj spoje a celkový dizajn. Ak sa posteľ rýchlo rozvinie, budeme ju neustále uťahovať. Kvalitný matrac a správny matrac pomôžu zabezpečiť pohodlný spánok. Najmä pri deťoch musíme zabezpečiť bezpečnosť, dostatočnú výšku hornej zábrany a pohodlný prístup na horné lôžko.

Lacná kovová poschodová posteľ s veľkou nosnosťou

Spálne nie sú v žiadnom prípade zastarané. Stále sú ideálnym riešením pre menšie detské izby a izby pre hostí. Môžu ich využiť aj babičky, ktoré majú často na dovolenke vnúčatá a môžu vám na chate urobiť skvelú službu. Nech už uvažujete o poschodovej posteli z akéhokoľvek dôvodu, vedzte, že táto kovová poschodová posteľ Paris ponúka oveľa viac v príjemnom dizajne.

Cena v čase recenzie: 235,50 €

Skladacie poschodové postele 2v1 90 x 200 cm

Poschodové postele sú bezpochyby veľmi praktickou vecou. Hodia sa do menších detských izieb a majú veľkorysý priestor na hru vašich ratolestí alebo iné aktivity. Skvelým riešením s otvorenými možnosťami do budúcnosti je táto moderná poschodová posteľ Myra. Jej jedinečná konštrukcia spočíva v tom, že je skladacia, takže sa dá použiť ako poschodová posteľ alebo dve samostatné postele, čo oceníte, keď sa presťahujete do väčšieho bytu alebo si ju vaše dieťa vezme so sebou do svojho prvého bytu.

Cena v čase recenzie: 168,54 €