Drevené detské postieľky

Detské postieľky z dreva

Drevené postieľky sú klasikou a majú svoje miesto aj dnes. Majú tradičný a osvedčený vzhľad, ale aj inovatívne prvky. K najkvalitnejším patria betlesky z masívneho dreva, najčastejšie z bukového, brezového, borovicového alebo dubového dreva. Mäkšie dreviny nevydržia tak dlho a ľahšie sa štiepia. Lacnejšou alternatívou sú laminátové postele. Je dôležité, aby nábytok spĺňal bezpečnostné aj estetické požiadavky.

Nezávadná povrchová úprava

Detská postieľka musí byť bezpečná, dostatočne robustná a musí spĺňať požiadavky na ľahkú manipuláciu. Dieťa v nej strávi veľa času a rodičia chcú mať k nemu ľahký prístup. Pokiaľ ide o farby, drevo možno ošetriť bezpečnými výrobkami a farbami vhodnými pre detský nábytok. Povrchová úprava nábytku nesmie obsahovať škodlivé látky. Môžete mať postieľku svetlú, tmavú, bielu, čiernu a ružovú. Podľa toho, či máte dievča alebo chlapca a v akom štýle je izba zariadená.

Nastaviteľná mriežka

Postieľky pre najmenšie deti majú nastaviteľný rošt, ktorý umožňuje posúvať výšku matraca v postieľke podľa toho, ako dieťa rastie. Tým sa zabráni vypadnutiu dieťaťa z postieľky. Rošt na rozdiel od pevnej dosky dobre vetrá. Keď dieťa začne sedieť, odporúča sa presunúť ho do nižšej polohy.

Odnímateľné bočné strany

Ďalšou skvelou funkciou je zasúvateľná bočnica. To je určené pre rodičov, ktorí sa nechcú alebo nemôžu toľko zohýbať k svojmu dieťaťu. Dôležitý je kvalitný uzamykací mechanizmus. Ďalším bonusom pre trochu staršie deti sú výsuvné priečky, ktoré uľahčujú samostatné vyliezanie dieťaťa z postieľky. Odstránením niekoľkých priečok sa vytvorí dostatočne veľký poklop, ale zároveň sa zachová bariéra proti pádu dieťaťa v spánku. Upozorňujeme, že tyče postieľky musia byť od seba vzdialené tak, aby si dieťa nemohlo dať hlavu medzi ne.

Šikovnou pomôckou pre rodičov sú kolesá na drevenú postieľku. Jeho polohu v byte potom môžete meniť podľa potreby.

Detská posteľ v univerzálnom bielom dizajne s baldachýnom

Zaobstarajte svojmu dieťaťu jeho kráľovstvo so všetkým. Krásnym, praktickým, funkčným a nevyhnutným prvkom každej detskej izby je posteľ. Tu je model detskej postele s baldachýnom. Zaujme svojím dizajnom a vyniká svojím prevedením. Vďaka neutrálnej bielej farbe je univerzálnym prvkom a hodí sa do izby pre dievča aj chlapca.

Cena v čase recenzie: 299 €

Detská posteľ v neutrálnej farbe so zábranou

Žiadna detská izba sa nezaobíde bez kvalitnej postele. Výber detskej postele nie je jednoduchý. Ide o typ nábytku, ktorý musí spĺňať príslušné parametre a zároveň zapôsobiť. Ak chcete posteľ, ktorá spĺňa všetky kritériá a upúta pozornosť nielen detí, ale aj rodičov, potom je tu krásny model v škandinávskom štýle.

Cena v čase recenzie: 209,23 €

Biela drevená postieľka v klasickom dizajne

Čaká vás jedno z najkrajších období v podobe očakávania nového prírastku do rodiny? Zariaďujete škôlku? Stanete sa čoskoro babičkou, dedkom, tetou a chcete kúpiť detskú postieľku ako účinný darček a pomoc budúcim rodičom? Tento typ detskej postieľky je stávkou na istotu, a to nielen preto, že sa dodáva v univerzálnom farebnom prevedení.

Cena v čase recenzie: 342,7 €

Elegantná drevená detská postieľka s veľkosťou lôžka 70 × 140 cm

Pri výbere detských postelí pre najmenších sú hlavnými kritériami materiál, dizajn, praktickosť, funkčnosť a bezpečnosť. Ideálnou voľbou je postieľka v neutrálnej farbe, ktorá je vhodná do každej detskej izby a zároveň ju krásne rozžiari. Ponúkame vám elegantnú a veľmi praktickú posteľ.

Cena v čase recenzie: 205,90 €

Šedá detská postieľka 140 x 70 cm s úložnou zásuvkou

Kvalitný a nerušený spánok pre malé lásky? To je sen každého rodiča. A aký je recept? Najzákladnejšou a najdôležitejšou súčasťou detskej izby je detská postieľka. So značkou Pinio nikdy neurobíte chybu.

Cena v čase recenzie: 369,27 €