Detská vyvýšená posteľ

Detské vyvýšené posteľ

Vyvýšená posteľ poskytne oveľa viac zábavy, pohodlia a úložného priestoru. Nábytok do detskej izby je dobrou voľbou, či už máte viac detí alebo len jedno.

Obľúbené vyvýšené postele

Prečo je detský vyvýšený záhon taký obľúbený? Keďže je posteľ vyššia, môžeme využiť priestor pod ňou aj okolo nej. Dokážeme vytvoriť komplexný kus nábytku, ktorý vaše dieťa zabaví a bude slúžiť na spanie a učenie.

Dostatok priestoru

Pod vyvýšenou posteľou sa bude nachádzať kútik s písacím stolom, zásuvkami a skrinkou. Ďalšou možnosťou je domček na hranie pod spacím priestorom. Väčšie dieťa ocení písací stôl alebo malú pohovku pod posteľou. Tí, ktorí potrebujú priestor na spanie pre ďalšie osoby, napríklad priateľov, nájdu pod hlavnou posteľou ďalšie rozkladacie lôžko.

Kompletné nábytkové zostavy

Môžete si kúpiť jednoduchú vyvýšenú posteľ samostatne, ktorú potom môžete prispôsobiť nábytkom podľa vlastného výberu, alebo kompletnú súpravu nábytku. Deti milujú vyvýšené záhony. Poskytujú im výhľad do miestnosti, súkromie a rozvíjajú ich predstavivosť.

Dôležité je, aby bola posteľ vyrobená z kvalitného, zdravotne nezávadného materiálu a aby bola konštrukcia čo najbezpečnejšia. Cesta hore a dole nesmie predstavovať riziko zranenia.

Jednolôžková posteľ v klasickom dizajnovom dekore dub/piesok

Stojíte pred otázkou, ako efektívne zariadiť detskú izbu? Potrebujete posteľ pre svojho dospievajúceho? Hľadáte vhodný typ postele, ktorá poslúži v detskej, študentskej alebo dokonca hosťovskej izbe? Potom už nemusíte hľadať ďalej. Kúpou tejto postele získate kvalitnú súčasť vášho interiéru. Pohodlný spánok zaručený.

Cena v čase recenzie: 160,54 €

Lacná biela jednolôžková posteľ

Farba biela, výška sedadla 41 cm, cena bez roštu a matraca.

Cena v čase recenzie: 74,50 €

Multifunkčná drevená poschodová posteľ do malého interiéru

Multifunkčná poschodová posteľ Antresola je praktickým riešením pre malé interiéry. Výhodou postele je priestor na spanie a zároveň dostatok úložného priestoru bez toho, aby zaberala veľa miesta. Posteľ je vyrobená z kvalitného 16 mm hrubého laminátu, ide o certifikovaný model, ktorý spĺňa všetky parametre pre bezpečné používanie. Poschodová posteľ je na výber v niekoľkých moderných dizajnoch a farebných kombináciách, vďaka čomu je vhodná do chlapčenských aj dievčenských izieb, a navyše je jednoduchým riešením potreby všetkých dôležitých častí detskej izby.

Cena v čase recenzie: 553,14 €

Detská posteľ 90×200 cm v prírodnom dekore so zásuvkami

Detská posteľ s 3 zásuvkami z kvalitného lamina v dekore javor. Praktické úložné priestory sa dajú zasunúť pod posteľ na ľavej alebo pravej strane podľa vašich potrieb. Posteľ Duet má zaoblené čelá, vďaka čomu je vhodná najmä do detských a študentských izieb.

Cena v čase recenzie: 191,19 €

Jednolôžková posteľ s ďalšou rozkladacou posteľou

Praktická posteľ Pedro obsahuje v spodnej časti ďalšie výsuvné lôžko, ktoré ocenia vaše návštevy. Zaoblené hrany konštrukcie čela (pre väčšiu bezpečnosť detí), horná plocha postele: 90 × 200 cm, bez horného roštu a matraca (na kombináciu s 1 ks lamelového alebo lamelového roštu 90 × 200 a 1 ks matraca 90 × 200, hĺbka bočnej konštrukcie na uloženie roštu a matraca: 9 cm).

Cena v čase recenzie: 114,9 €

Detská posteľ pre dievčatko s PC stolíkom a domčekom na hranie

Posteľ so zvýšeným lôžkom, ktorej súčasťou je PC stôl s policou, je úsporným riešením do detskej izby. Súčasťou postele je rolovací rošt z preglejky.

Posteľ je vyrobená z borovicového dreva v prírodnej farbe, ktoré sa vyznačuje vysokou kvalitou, je ľahké, mäkké a pružné. Ružová záclona je vyrobená z kvalitnej bavlny.

Cena v čase recenzie: 238,7 €