Detská postieľka s úložným priestorom

Detské postieľky s úložným priestorom

Kam umiestniť veci? Túto otázku si kladieme najmä v menšom byte. Oceňujeme úložný priestor v skrinkách a pod posteľou. A dokonca si môžete zaobstarať postieľku s úložným priestorom.

Zriadenie detskej izby je náročné. Deti potrebujú pomerne veľa vecí, miesto na spanie a priestor na hranie. Praktický nábytok vám uľahčí nastavenie. Obľúbené sú multifunkčné kúsky. Patrí k nim detská postieľka s úložným priestorom.

Praktické drevené postieľky

V ponuke je široký výber drevených detských postieľok s nastaviteľnými rošty. Tie uľahčujú prístup k dieťaťu a možno ich použiť aj pre staršie deti do troch rokov. Integrovaný úložný priestor v spodnej časti postele zvyšuje praktickosť tohto nábytku. Drevené detské postieľky sú vyrobené z masívneho dreva, MDF dosiek alebo laminovaných drevotrieskových dosiek. Záleží na tom, koľko peňazí chceme do tohto nábytku investovať.

Využitie úložného priestoru

Úložný priestor v spodnej časti postele môžete využiť napríklad na plienky, hračky alebo sezónne predmety. Zvyčajne má podobu výsuvných zásuviek. Tie sa dajú použiť bez ohľadu na to, či je posteľ v spálni rodičov alebo v detskej izbe.

Detskú postieľku si môžete kúpiť vrátane matraca a roštu alebo bez nich. Ich kvalita je dôležitá pre správny vývoj dieťaťa. Postieľky na kolieskach sú veľmi obľúbené, pretože ich polohu možno pohodlne meniť podľa situácie.

Rastúca ružová postieľka Good Night z masívneho dreva

Kupujete nábytok do detskej izby? Rozhodujete sa pre detskú postieľku? Dávate prednosť praktickému variantu? Chcete postieľku, ktorá jednoducho porastie s vaším dieťaťom? Záleží vám na detailoch? Je to postieľka pre dievčatko? Potom to môže byť len ružová, a to v tomto dizajne. Postieľka Good Night v ružovej farbe skrášli izbu vášho bábätka. A predovšetkým poskytne vášmu dieťatku pohodlný spánok. Postieľka je vyrobená z kvalitného, pevného, odolného a netoxického materiálu.

Cena v čase recenzie: 412 €

Detská drevená posteľ 160×80 cm s motívom medvedíka

Detská posteľ Panda s priemerom 160×80 cm ponúka dostatok priestoru na rozkladanie a zábrana postele zaisťuje bezpečnosť. Súčasťou postele je penový matrac a rošt Flexi. Ponúkame aj zásuvku pod posteľ, ktorú si môžete objednať za príplatok.

Cena v čase recenzie: 165,28 €

Šedá detská postieľka 140 x 70 cm s úložnou zásuvkou

Kvalitný a nerušený spánok pre malé lásky? To je sen každého rodiča. A aký je recept? Najzákladnejšou a najdôležitejšou súčasťou detskej izby je detská postieľka. So značkou Pinio nikdy neurobíte chybu.

Cena v čase recenzie: 369,27 €

Detská posteľ v multifunkčnom dizajne so stolíkom

Kombinovaná posteľ FANY do detskej izby je vďaka svojmu univerzálnemu bielemu dizajnu vhodná do každej izby, pre dievčatá aj chlapcov. Kombinovaná posteľ šetrí miesto v každej miestnosti. Obsahuje stôl, šatníkovú skriňu a množstvo úložného priestoru.

Cena v čase recenzie: 409,93 €

Detská posteľ v originálnom dizajne hasičského auta

Dokonalé riešenie pre detskú izbu prostredníctvom pôsobivého a veľmi praktického nábytku. Posteľ pre chlapcov, ktorá spĺňa svoj primárny účel, ale ponúka oveľa viac. Poskytne vášmu dieťaťu skvelý priestor na hranie a je to kvalitná posteľ na spanie. Vďaka tomu už nebude problém dostať vaše dieťa včas do postele.

Cena v čase recenzie: 153,22 €