Detská postieľka 140×70 cm

Detské postieľky 140×70

Posteľka s rozmermi 140 × 70 cm je jednou z najobľúbenejších a zároveň najväčších pre malé deti. Môže slúžiť dieťaťu od narodenia do cca troch rokov.

Variabilná priestranná postieľka

Variabilné detské postieľky 140 × 70 cm majú mnoho výhod. Vďaka svojej praktickosti sa pohodlne používajú od novorodenca až po batoľa a môžete si ich rôzne nastaviť podľa svojich potrieb. Rodičia ocenia odnímateľné bočnice alebo odnímateľné priečky. Tie uľahčujú prístup k dieťaťu buď v noci pri kŕmení, alebo keď je dieťa už väčšie a mriežka je už umiestnená nízko. odstránením niekoľkých priečok z boku môže väčšie dieťa voľne opustiť postieľku, ale stále je dostatočne chránené počas spánku. Samozrejmosťou pre všetky varianty je dobrý uzamykací mechanizmus.

Od bábätka po batoľa

Úžasné moderné detské postieľky 140×70 cm sú ideálnym zázemím pre deti. integrovaný úložný priestor v spodnej časti uľahčuje ukladanie vecí. Vďaka kolieskam možno postieľku premiestniť do inej časti izby alebo domu v závislosti od situácie.Postieľku možno vylepšiť mäkkým matracom pre najmenšie deti, baldachýnom alebo závesným kolotočom s hračkami.

Rastúca ružová postieľka Good Night z masívneho dreva

Kupujete nábytok do detskej izby? Rozhodujete sa pre detskú postieľku? Dávate prednosť praktickému variantu? Chcete postieľku, ktorá jednoducho porastie s vaším dieťaťom? Záleží vám na detailoch? Je to postieľka pre dievčatko? Potom to môže byť len ružová, a to v tomto dizajne. Postieľka Good Night v ružovej farbe skrášli izbu vášho bábätka. A predovšetkým poskytne vášmu dieťatku pohodlný spánok. Postieľka je vyrobená z kvalitného, pevného, odolného a netoxického materiálu.

Cena v čase recenzie: 412 €

Drevená detská posteľ so zábranami

Občas nie je ľahké dostať deti do postele. Ak si však zaobstaráte posteľ, ktorá okrem základných bezpečnostných parametrov zaujme aj dizajnom, bude to jednoduchšie.

Cena v čase recenzie: 136,64 €

Biela drevená postieľka v klasickom dizajne

Čaká vás jedno z najkrajších období v podobe očakávania nového prírastku do rodiny? Zariaďujete škôlku? Stanete sa čoskoro babičkou, dedkom, tetou a chcete kúpiť detskú postieľku ako účinný darček a pomoc budúcim rodičom? Tento typ detskej postieľky je stávkou na istotu, a to nielen preto, že sa dodáva v univerzálnom farebnom prevedení.

Cena v čase recenzie: 342,7 €

Elegantná drevená detská postieľka s veľkosťou lôžka 70 × 140 cm

Pri výbere detských postelí pre najmenších sú hlavnými kritériami materiál, dizajn, praktickosť, funkčnosť a bezpečnosť. Ideálnou voľbou je postieľka v neutrálnej farbe, ktorá je vhodná do každej detskej izby a zároveň ju krásne rozžiari. Ponúkame vám elegantnú a veľmi praktickú posteľ.

Cena v čase recenzie: 205,90 €

Šedá detská postieľka 140 x 70 cm s úložnou zásuvkou

Kvalitný a nerušený spánok pre malé lásky? To je sen každého rodiča. A aký je recept? Najzákladnejšou a najdôležitejšou súčasťou detskej izby je detská postieľka. So značkou Pinio nikdy neurobíte chybu.

Cena v čase recenzie: 369,27 €