Detská posteľ 180×90

Posteľ pre deti a dospievajúcich 180×90 cm

Detská posteľ 180 × 90 je jednou z najpriestrannejších detských postelí. Uspokojí požiadavky menších aj väčších detí. Môže sa používať od najútlejšieho veku, keď už dieťa dokáže spať samo, až takmer do dospelosti. Je to tiež posteľ vhodná pre tínedžerov a študentov. Samozrejme, záleží na výške lôžka.

Od škôlky po dospelosť

Pre malé deti, ktoré prechádzajú z detskej postieľky do väčšej, je vhodná detská posteľ 180 × 90 so zábranou. Vďaka zábrane bude posteľ pre malé dieťa bezpečnejšia na samostatný spánok a časom sa odstráni. Zabráni dieťaťu v páde počas spánku.

Kvalita na prvom mieste

Ak chceme, aby nám posteľ vydržala dlhé roky, vyberáme si medzi kvalitnými posteľami. Najlepšie tie, ktoré sú vyrobené z masívneho dreva alebo robustných MDF. Myslíme aj na budúcnosť – posteľ v tvare auta urobí radosť malému dieťaťu, ale tínedžer v nej možno nebude chcieť spať.

Nápaditý pohľad na detskú posteľ

Veselé farby a nápaditý tvar môže mať aj posteľ s rozmermi 180 × 90 cm. Nemusíme sa až tak držať späť, detská izba znesie viac ako iné miestnosti. Zohľadňujeme pohlavie dieťaťa a jeho želania. Môžeme dieťa prekvapiť alebo ho nechať, aby si posteľ vybralo samo.

Detská posteľ v neutrálnej farbe so zábranou

Žiadna detská izba sa nezaobíde bez kvalitnej postele. Výber detskej postele nie je jednoduchý. Ide o typ nábytku, ktorý musí spĺňať príslušné parametre a zároveň zapôsobiť. Ak chcete posteľ, ktorá spĺňa všetky kritériá a upúta pozornosť nielen detí, ale aj rodičov, potom je tu krásny model v škandinávskom štýle.

Cena v čase recenzie: 209,23 €