Detská drevená postieľka

Drevené postieľky

Drevená postieľka je klasika, ktorá stále patrí do moderných domácností. Dodáva sa v mnohých variantoch a farbách. Postieľka musí byť dostatočne pevná a bezpečná, pretože v nej dieťa strávi veľkú časť prvých mesiacov života. A, samozrejme, musí byť aj pekná.

Nastaviteľné postieľky z masívneho dreva

Kvalitné postieľky z masívneho dreva sú ideálne pre malé deti. Vyrábajú sa napríklad z buka, brezy alebo borovice. Do určitej miery rastú spolu s dieťaťom a prispôsobujú sa neustálym zmenám jeho potrieb. Praktická je výsuvná strana, ďalšou možnosťou je pevná strana s možnosťou vybratia priečok. Väčšie deti môžu pohodlne opustiť postieľku cez poklop, ale zvyšné priečky ich chránia pred pádom počas spánku.

Najžiadanejšou veľkosťou je kolíska 120 × 60 cm, ktorú možno používať od narodenia do približne 3 rokov. Zásuvky a kolieska sú užitočným doplnkom postieľok.

Výška plochy na spanie

Výška matraca sa nastavuje podľa veku a potrieb dieťaťa. Matrac je nastaviteľný s možnosťou výberu hĺbky. Pre najmenšie bábätká je potrebné mať matrac čo najvyšší, aby sme sa nemuseli nad dieťatko príliš často denne skláňať a aby sme mohli v postieľke dobre manipulovať. Čím je dieťa staršie, čím nižšie sa matrac posúva, prípadne až úplne dole. Vtedy sa už dieťa dokáže samo postaviť a vyššie umiestnený matrac by bol nebezpečný.

Mnoho variantov a farieb

Drevené detské postieľky s “vretenami” sa vyrábajú v mnohých dizajnoch a farbách. Niektorí ľudia si vyberajú bielu postieľku, iní tradičnú hnedú, ale možností je oveľa viac. Postieľka nemusí byť celá štvorcová, k dispozícii sú aj iné možnosti. Súpravy posteľnej bielizne do detskej postieľky dotvárajú jej vzhľad a praktickou pomôckou je aj poťah na matrac do detskej postieľky. K dispozícii sú aj stropné postieľky.

Kvalitný matrac je dôležitý

Pohodlie dieťaťa počas spánku samozrejme závisí od výberu matraca. Na tom rozhodne nešetríme. V mnohých domácnostiach, dokonca aj pre jedno dieťa, je niekoľko postieľok a je dobré zaobstarať si cestovnú postieľku na príležitostné prespávanie na cestách alebo v inej izbe. Možno túžite aj po drevenej postieľke pre najmenšie deti. Je dôležité vybrať si kočičky s certifikátom vyrobené z bezpečných materiálov.

Rastúca ružová postieľka Good Night z masívneho dreva

Kupujete nábytok do detskej izby? Rozhodujete sa pre detskú postieľku? Dávate prednosť praktickému variantu? Chcete postieľku, ktorá jednoducho porastie s vaším dieťaťom? Záleží vám na detailoch? Je to postieľka pre dievčatko? Potom to môže byť len ružová, a to v tomto dizajne. Postieľka Good Night v ružovej farbe skrášli izbu vášho bábätka. A predovšetkým poskytne vášmu dieťatku pohodlný spánok. Postieľka je vyrobená z kvalitného, pevného, odolného a netoxického materiálu.

Cena v čase recenzie: 412 €

Detská posteľ v univerzálnom bielom dizajne s baldachýnom

Zaobstarajte svojmu dieťaťu jeho kráľovstvo so všetkým. Krásnym, praktickým, funkčným a nevyhnutným prvkom každej detskej izby je posteľ. Tu je model detskej postele s baldachýnom. Zaujme svojím dizajnom a vyniká svojím prevedením. Vďaka neutrálnej bielej farbe je univerzálnym prvkom a hodí sa do izby pre dievča aj chlapca.

Cena v čase recenzie: 299 €

Detská posteľ Popoluška v pôsobivom dizajne pre malé princezné

Doprajte svojej dcére, vnučke, neteri, skrátka malej slečne posteľ, ktorá upúta pozornosť dieťaťa aj dospelého. V tejto posteli bude malá slečna spať bez problémov. V tejto posteli sa bude cítiť ako v rozprávke a bude spať ako vo sne.

Cena v čase recenzie: 152,91 €

Praktická detská postieľka v modernej neutrálnej farbe

Plánujete zariadiť detskú izbu? Čakáte svoje prvé dieťa? Chcete potešiť svoju rodinu a zaobstarať praktický darček pre svoje vnúča v podobe detskej postieľky? Tu je krásny, funkčný a moderný kúsok. Výhodou je neutrálna farebná schéma, takže máte zaručený úspech. Nie je potrebné vopred vedieť pohlavie dieťaťa.

Cena v čase recenzie: 295,4 €

Biela drevená postieľka v klasickom dizajne

Čaká vás jedno z najkrajších období v podobe očakávania nového prírastku do rodiny? Zariaďujete škôlku? Stanete sa čoskoro babičkou, dedkom, tetou a chcete kúpiť detskú postieľku ako účinný darček a pomoc budúcim rodičom? Tento typ detskej postieľky je stávkou na istotu, a to nielen preto, že sa dodáva v univerzálnom farebnom prevedení.

Cena v čase recenzie: 342,7 €

Elegantná drevená detská postieľka s veľkosťou lôžka 70 × 140 cm

Pri výbere detských postelí pre najmenších sú hlavnými kritériami materiál, dizajn, praktickosť, funkčnosť a bezpečnosť. Ideálnou voľbou je postieľka v neutrálnej farbe, ktorá je vhodná do každej detskej izby a zároveň ju krásne rozžiari. Ponúkame vám elegantnú a veľmi praktickú posteľ.

Cena v čase recenzie: 205,90 €

Kvalitná detská posteľ s matracom v zelenej farbe a tvaru traktora

Detská posteľ Traktor zelená je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky, vďaka ktorej je posteľ stabilná. Hrany dosiek sú ošetrené ABS hranou, ktorá poskytuje vysokú ochranu proti poškodeniu. Pri výrobe boli použité ekologické farby na báze vody, ktoré sú bezpečné a odolné voči poškodeniu.

Cena v čase recenzie: 167,39 €

Šedá detská postieľka 140 x 70 cm s úložnou zásuvkou

Kvalitný a nerušený spánok pre malé lásky? To je sen každého rodiča. A aký je recept? Najzákladnejšou a najdôležitejšou súčasťou detskej izby je detská postieľka. So značkou Pinio nikdy neurobíte chybu.

Cena v čase recenzie: 369,27 €