Americká posteľ

Americká posteľ boxspring

Kto túži po maximálnom pôžitku zo spánku, mal by sa poobzerať po vhodnej posteli. Možno ste už počuli pojem americká alebo tiež kontinentálna posteľ. V čom sa líši?

Posteľ ako v päťhviezdičkovom hoteli

Trend skutočne pohodlných a luxusných postelí k nám prišiel zo Západu. Môžeme sa s nimi stretnúť v najlepších hoteloch. Americká posteľ sa vyznačuje vysokým čelom a nohou. Zaujímavé je, že jeho vrstvenie poskytuje podporu, mäkkosť a pohodlie zároveň. Zároveň je ortopedická, hygienická a estetická.

Čo je boxspring

Americké vysoké postele majú prepracovaný dizajn. Základ postele alebo boxspring sa skladá z nosného rámu, spodného širšieho pružinového matraca a vrchného tenšieho matraca. Tá sa zvyčajne skladá z pamäťovej peny. Dokonale premyslené odvetrávanie a ortopedická základňa v podobe spodného matraca poskytujú telu pohodlie v akejkoľvek polohe.

Posteľ pre náročných

Kontinentálne postele sú určené pre náročných a nechýba im monumentálne čelo ani úložný priestor. Najlepšie postele nájdete aj v popredných hotelových sieťach. Výber dizajnu nie je obmedzený štýlom, farbou ani veľkosťou. Dôležité sú použité materiály; často sa stretávame s kombináciou najnovších materiálov a tradičných prírodných materiálov.

Americká posteľ neznamená neporiadok

Pokiaľ ide o vzhľad, najžiadanejšie sú vysoké čelá s jednoduchým prešívaním v tvare pruhov alebo štvorcov. Trendy uprednostňujú jednoduchosť a prirodzenosť. Prehnaná dekorácia nie je trendom. Aké farby sú na čele? Antracitovo sivá, biela, kobaltovo modrá, béžová alebo hnedá.

Výhody vyššej postele

Trend vysokých amerických postelí sa postupne dostal aj k nám. Nie je to zbytočná relikvia. Kvalitný spánok je dôležitý pre dobrú regeneráciu organizmu a jeho správne fungovanie. Vyššia posteľ poskytuje nielen pohodlie počas spánku, ale aj ľahšie vstávanie a zostupovanie. Ste ďalej od podlahy a miest, kde prúdi vzduch s prachom a nečistotami. Rozhodne to nie sú len lôžka pre starších ľudí. Každý sa na nich môže krásne vyspať.

Posteľ boxspring 180×200 s úložným priestorom a vysokými matracmi

Snívate o posteli, ktorá je nielen pohodlná, ale aj priestranná a štýlová? Nehľadajte nič iné ako posteľ Boxspring 180×200 s úložným priestorom a vysokými matracmi. Táto posteľ je ideálnou voľbou pre každého, kto miluje mäkké a útulné spanie. Vďaka nie jednej, ale dvom vrstvám vysokých pružinových matracov sa budete celú noc cítiť, akoby ste sa vznášali na obláčiku. Tým sa však výhody nekončia.

Cena v čase recenzie: 599,90 €

Bielo-šedá luxusná posteľ Box Spring s LED osvetlením

Zažiť americký sen nie je nemožné. S posteľou Box Spring Denver v neobyčajne luxusnom dizajne budete spať ako v rozprávke. Pohodlná americká posteľ sa skladá z dvoch pevných lôžok, pričom obsahuje aj dva kvalitné pružinové matrace Bonell a topper. Čo je ešte príjemnejšie, je ideálna výška, takže sa vám bude prirodzene vstávať a zostupovať bez nepríjemnej námahy.

Cena v čase recenzie: 623,95 €

Manželská posteľ s plochou lôžka 180×200 cm vybavená pohodlnými matracmi

Kvalitný spánok je pre každého človeka mimoriadne dôležitý. V dospelosti môže byť niekedy veľmi ťažké skĺbiť starosti každodenného života s vytúženým odpočinkom, a preto je často veľmi dôležité, aký typ postele máte. Cestou k zdravému a efektívnemu spánku môže byť práve táto krásna a pohodlná posteľ Kiel.

Cena v čase recenzie: 656,5 €

Čierna čalúnená manželská posteľ s modrým LED osvetlením

Pri výbere kvalitnej postele je dôležité splniť niekoľko kritérií. Patria sem rozmery postele, celkové pohodlie pri ležaní a spaní a vhodný matrac. Moderný dizajn a celkové pohodlie postele sú určite príjemným bonusom. To všetko sa spája v tejto dokonalej americkej posteli Box Spring Norfolk so zabudovaným LED osvetlením.

Cena v čase recenzie: 861,67 €